سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
چهارشنبه, ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۲۵ ۲۸
چچ
تشکیل 33 پرونده تخلفاتی سیمان در استان

تشکیل 33 پرونده تخلفاتی سیمان در استان

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان هرمزگان از تشدید بازرسی های مستمر بازرسان این سازمان از واحدهای توزیع و عرضه سیمان از کارخانه تا واحدهای توزیع خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، عبدالرضا پیروی منش با اشاره به 934 بازرسی از واحد‌های تولیدی و توزیعی سیمان در استان گفت: بازرسان این سازمان 33 پرونده تخلف برای واحدهای متخلف تشکیل دادند.

وی ارزش ریالی پرونده های فوق را بیش از 15 میلیارد و 419 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: پرونده های تشکیل شده جهت سیر مراحل قانونی و صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال گردیده است

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان اظهار داشت: رصد سیمان از تولید به مصرف، نظارت بر نرخ مصوب، نظارت بر مباشرین- عوامل عمده و خرده فروشان از جمله اقدامات مهم نظارتی است.

پیروی منش علت کمبود سیمان را در چند روز گذشته قطعی برق دانست و افزود: با اقدامات بعمل آمده در این خصوص مشکل برق کارخانه سیمان حل و عرضه سیمان در حال برگشت به روال عادی می باشد.

وی در پایان گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند با اعلام به سامانه تلفنی 124 ما را در رصد بازار همیاری نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.4064299265544
Query time: 2.6486678123474