سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
چهارشنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ۲۰:۰۶ ۵۸
چچ
«برندسازی» حلقه مفقوده صنعت تولید کشور

معاون وزیر و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان:

«برندسازی» حلقه مفقوده صنعت تولید کشور

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: تولید در کشور شرایط سختی دارد و شاید «برندسازی» حلقه مفقوده در این زمینه باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، تابش در دومین همایش اعطای گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان «برندسازی» حلقه مفقوده صنعت تولید کشوراستان قزوین افزود: اگر بنگاهی بتواند ذائقه مصرف کننده را تامین کند سهم بزرگی از بازار را به خودش اختصاص خواهد داد . وی گفت : رشد تولید اگر با خدمات پس از فروش خوب همراه شود باعث افزایش میزان تولید خواهد شد. رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان افزود : امیدواریم کالا‌ها به قدری با کیفیت شوند که شعار "کالای فروخته شده پس گرفته می‌شود " محقق شود. تابش گفت : برندسازی با اعتماد به محصول و داشتن کیفیت بالا شکل می‌گیرد. وی افزود : از کسانی که حقوق مصرف کننده را رعایت می‌کنند تجلیل خواهد شد. رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از مردم خواست برای رونق بازار اقتصادی از تولید داخل حمایت کنند.

اعتماد تولید کننده بین مصرف کننده یکی از راه‌های توسعه صنعتی

استاندار قزوین هم در این همایش گفت: یکی از راه‌های مهم توسعه صنعتی اعتماد بین تولید کننده و مصرف کننده است. جمالی پور افزود: یکی از کار‌های مهم دولت حمایت از تولید کننده برای صادرات است. وی گفت : هر چه دولت مسیر را تسهیل و تولید کننده نقش خودش را در ارتقای کیفیت ایفا کند مسیر خوبی را در پیش خواهیم داشت.

درخشش تولید کنند گان لوازم خانگی در کشور

سیاهکلی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی هم گفت: تولید کنند گان لوازم خانگی در کشور نسبت به مابقی تولید کنندگان خوش درخشیده اند. سیاهکلی افزود: تولیدات باید بر اساس پاسخ گویی به نیاز جامعه باشد. وی گفت : در سایر کشور‌ها رشته‌هایی درباره مصرف کننده‌ها وجود دارد در حالی که این موضوع در نظام آموزشی کشور مغفول واقع شده است. نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی افزود : در حوزه صنعت تولید، بعد از اعتماد، رضایت مندی و وفاداری مهم است. وی گفت : اگر می‌خواهیم با فرمول عرضه، تقاضا و رقیب در بازار کار کنیم باید حقوق مصرف کننده را درک کرد.

فعالیت ۳ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی در استان

رئیس سازمان صمت استان هم گفت:استان قزوین دارای ٣ هزار و ٥٠٠ واحد تولیدی،٢٠ شهرک و ناحیه صنعتی است. افضلی افزود: ٥٠ درصد از تولیدات استان مربوط به مواد شوینده است و در تولید مواد معدنی و شیشه خائز رتبه هستیم.

بخشنده رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان هم گفت: موضوع حمایت از مصرف کننده یک اصل است. وی افزود: حفظ حقوق مصرف کننده می‌تواند این اطمینان را به آن‌ها بدهد که کالا و محصول داخل با کیفیت است. در این مراسم ٣٨ نماینده شرکت‌های منتخب تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان دریافت کردند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 6.4942987759908
Query time: 5.747883160909