سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
یکشنبه, ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۰۸ ۲۱
چچ
بیش از ۴۵۰۰ تن کالاهای اساسی برای تنظیم بازار در استان سمنان توزیع شده است

بیش از ۴۵۰۰ تن کالاهای اساسی برای تنظیم بازار در استان سمنان توزیع شده است

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از توزیع حدود ۴۵۰۰ تن کالاهای اساسی از ابتدای امسال تا کنون در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان حمیدرضا مداح در دومین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان سمنان که در سالن یادگار امام استانداری برگزار شد با اعلام این خبر گفت: از ابتدای سال تاکنون به منظور تنظیم و مدیریت بازار در سطح عرضه ، حدود ۴۵۰۰ تن انواع کالاهای اساسی شامل شکر سفید ، روغن ، برنج ، گوشت قرمز و قند در فروشگاه های عرضه مواد غذایی در سطح استان توزیع شده است.

وی با اشاره به اقلام توزیع شده تصریح کرد: از ابتدای امسال تا کنون ، ۱۱۰۰ تن برنج و ۱۷۳۶ تن روغن ، بمنظور مصرف مشتریان عمومی و خانوار ها در صنوف توزیعی ، فروشگاه های زنجیره ای ، تعاونی ها ، فروشگاه ها و غرف میادین تره بار در سطح استان توزیع شده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اضافه کرد: همچنین در این مدت ۶۹۳ تن شکر ، ۸۶۰ تن قند و ۲۶ تن گوشت قرمز منجمد از سوی شرکت های مباشر ، تامین و در سطح استان عرضه شده است.

مداح با اشاره به ادامه روند توزیع کالاهای اساسی در استان اظهار داشت: بیش از ۳ هزار تن کالای اساسی نیز در انبارهای کالای اساسی موجود می باشد و در سطح استان در حال توزیع می باشد و هیچگونه کمبودی در خصوص کالاهای اساسی در استان نداریم.

وی در پایان اضافه کرد: به جهت تنظیم بازار استان ، تخم مرغ و گوشت مرغ گرم بسته به نیاز بازار استان ، روزانه در سطح عرضه توزیع می شود و استان سمنان از معدود استانهایی است که گوشت مرغ گرم را با قیمت مصوب و روزانه عرضه می کند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.9093747138977
Query time: 7.2161847750346