سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
شنبه, ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۳۱ ۱۸
چچ
۲۱۲ تن کالای اساسی در محلات توزیع شد

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت محلات:

۲۱۲ تن کالای اساسی در محلات توزیع شد

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت محلات گفت: ۲۱۲ تن کالای اساسی امسال در راستای اجرای طرح تنظیم بازار با نرخ مصوب دولتی در این شهرستان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی ، محمد جمال عباسی ،با اعلام این خبر افزود: این اقلام شامل ۷۵ تن برنج، ۲ تن گوشت منجمد گوساله، ۵۰ تن قند، ۴۹ تن شکر و ۳۶ تن میوه بوده است.
وی اظهارداشت: توزیع اقلام اساسی مورد نیاز مردم با نرخ تضمینی و رعایت موارد بهداشتی در شهرستان محلات انجام شده است و این کالاها تا پایان سال به‌صورت مستمر در راستای تنظیم بازار توزیع می‌شود.
سرپرست صنعت، معدن و تجارت محلات اضافه کرد: اقلام اساسی و پرمصرف در سبد غذایی خانوارهای شهرستان به میزان کافی ذخیره شده و در این راستا هیچ نگرانی وجود ندارد.
‌جمال‌عباسی با بیان اینکه روند توزیع کالاهای اساسی و تنظیم بازار همچنان ادامه دارد، گفت: انتظار می‌رود خرید شهروندان به میزان نیاز روزانه باشد تا شاهد احتکار خانگی نباشیم.
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت محلات یادآور شد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی شامل گران‌فروشی، احتکار و موارد دیگر با تلفن ۱۲۴ تماس گرفته و به اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان اطلاع‌رسانی کنند تا در سریع‌ترین زمان، تخلف پیگیری شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.7828413645426
Query time: 7.076091448466