سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
شنبه, ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۷ ۳۷
چچ
برگزاری چهارمین و پنجمین جلسه کمیته فنی ارزیابی واحدهای متقاضی دریافت گواهینامه و تندیس

برگزاری چهارمین و پنجمین جلسه کمیته فنی ارزیابی واحدهای متقاضی دریافت گواهینامه و تندیس

در ادامه روند بررسی پرونده شرکت های متقاضی دریافت گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان ، چهارمین ئ پنجمین جلسه کمیته فنی بررسی پرونده متقاضیان با هدف بررسی و ارزیابی واحدهای متقاضی دریافت گواهینامه وتندیس به منظور ارزیابی شرکتهای فعال در حوزه انواع سموم، ظروف یکبار مصرف، لوله و اتصالات پی وی سی، تایر، قیر، اتیلن و پلی اتیلن و صنایع شیمیایی وهمچنین در حوزه زمینه ارائه خدمات بیمه ای، تولید نرم افزار، فروشگاه زنجیره ای، پخش روغن، توزیع داروهای دامی و ارائه خدمات تعاونی ، روزهای یازدهم و هفدهم خرداد ماه سال جاری در اتاق جلسات مجازی این سازمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ؛ در این جلسه ، اعضای کمیته متشکل از گروه ارزیابی از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، نمایندگانی از سازمان ملی استاندارد ایران ، ، انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، وزارت صنعت،معدن و تجارت، اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی ایران، بانک مرکزی ، وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، اعضای دبیرخانه سیاست گذاری و اجرایی همایش و نیز نمایندگان شرکت های متقاضی حضور داشتند.

در جلسه چهارم، پرونده 7 بنگاه اقتصادی متقاضی گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان که در حوزه ی تولید انواع سموم، ظروف یکبار مصرف، لوله و اتصالات پی وی سی، تایر، قیر، اتیلن و پلی اتیلن و صنایع شیمیایی فعالیت می کردند ، مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.

در پنجمین جلسه نیز پرونده 8 بنگاه اقتصادی در حوزه دفتر نظارت بر شبکه های توزیعی و اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت.

ضمناً شرکت های مذکور در زمینه ارائه خدمات بیمه ای، تولید نرم افزار، فروشگاه زنجیره ای، پخش روغن، توزیع داروهای دامی و ارائه خدمات تعاونی فعالیت دارند.

براساس این گزارش ؛ در این جلسات گزارشی از روند فعالیت هر متقاضی شرکت کننده ، توسط کارشناسان بررسی کننده آماده و ارائه شده و سپس اعضای حاضر در جلسه دیدگاه ها و موارد مدنظر خود را نسبت به آن بیان می نمایند و نمایندگان بنگاههای مذکور نیز در صورت وجود مدارک تکمیلی از عملکرد خود دفاع می نمایند.

شایان ذکر است ؛ برخلاف سالهای گذشته ؛ متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی امسال این جلسات ، از طریق ویدیو کنفرانس و با حضور برخط اعضای جلسه در اتاق جلسات مجازی سازمان حمایت در بستر اینترنت برگزار می شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 8.5346905390422
Query time: 7.7652719815572