سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سه شنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۴۶ ۵۵
چچ
سومین جلسه کمیته فنی ارزیابی واحدهای متقاضی برای بررسی شرکت های فعال در حوزه کالاهای فلزی و معدنی برگزار گردید

سومین جلسه کمیته فنی ارزیابی واحدهای متقاضی برای بررسی شرکت های فعال در حوزه کالاهای فلزی و معدنی برگزار گردید

در راستای ارزیابی واحدهای اقتصادی متقاضی دریافت گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان سومین جلسه این کمیته در خصوص بررسی شرکت های متقاضی در حوزه فعالیت دفتر نظارت بر کالاهای فلزی و معدنی برگزار گردید. این جلسه روز سه شنبه مورخ 4 خرداد ماه، به صورت حضوری و مجازی با حضور اعضای کمیته مذکور متشکل از گروه ارزیابی از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان،نماینده انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و نماینده وزارت اقتصاد و امور دارایی به صورت حضوری و نمایندگان وزارت صنعت،معدن و تجارت، سازمان ملی استاندارد، وزارت تعان،کار و رفاه اجتماعی، بانک مرکزی و مدیران عامل شرکت های متقاضی به صورت مجازی و از طریق اتاق جلسات مجازی سازمان حمایت با برقراری ارتباط صوتی و تصویری برگزار شد.

در این جلسه، به پرونده 7 بنگاه اقتصادی متقاضی گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، در حوزه دفتر نظارت بر کالاهای فلزی و معدنی رسیدگی شد. شرکت های مورد بررسی در این جلسات در حوزه ی تولید کالای روشنایی، ترازوی دیجیتال فروشگاهی، لوازم خانگی سرمایشی و گرمایشی، هواکش های صنعتی، لنت ترمز و تولید رادیاتور خودرو فعالیت می نمودند.

سومین جلسه کمیته فنی ارزیابی واحدهای متقاضی دریافت گواهینامه و تندیس های ملی رعیات حقوق مصرف کنندگان از ساعت 9.30صبح آغاز و تا ساعات 12 ادامه یافت.

در این جلسات گزارشی از روند فعالیت هر شرکت توسط کارشناسان بررسی کننده آماده و ارائه می شود، سپس اعضای جلسه دیدگاه ها و موارد مدنظر را راجع به شرکت متقاضی بیان می نمایند و بنگاه نیز در صورت وجود مدارک تکمیلی از عملکرد خود دفاع می کند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.8757314682007
Query time: 5.2080955505371