سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
دوشنبه, ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۴ ۵۲
چچ
سهمیه ویژه روغن، شکر خام و شکر سفید به خراسان رضوی اختصاص می‌یابد

معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت خبر داد:

سهمیه ویژه روغن، شکر خام و شکر سفید به خراسان رضوی اختصاص می‌یابد

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن وتجارت در نشست کارگروه تنظیم بازار استان به ریاست استاندار خراسان رضوی از اختصاص سهمیه ویژه کالاهای اساسی به این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی، معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت در حاشیه کارگروه تنظیم بازار استان اظهار کرد: اقدامات و کارهایی که در ایام پایانی سال گذشته و ماه مبارک رمضان سال جاری در ارتباط با موضوع تنظیم بازار استان صورت گرفته بود را مورد بحث و بررسی قرار دادیم که در این زمینه خوشبختانه اقدامات خوبی صورت گرفته است.

عباس قبادی با بیان اینکه تنظیم بازار خراسان رضوی در اکثر کالاها به خوبی انجام گرفته بود، افزود: خوشبختانه شرایط بسیار خوبی بر استان حاکم است و تصمیماتی هم در این جلسه گرفته شد. با این نگرش برخی از واحدهای صنعتی نیازهایی در ارتباط با روغن و شکر خام و شکر سفید داشتند که تصمیماتی گرفته و بنا شد سهمیه ویژه‌‌ای به استان داده شود تا واحدهای صنعتی و صنفی استان با توان و قدرت بیشتری کار خود را انجام دهند.
وی ادامه داد: در بحث ذخیره‌سازی بعضی از کالاها مثل گوشت مرغ و گوشت قرمز تصمیم بر این گرفته شد تا از محل موجودی و دام استان این کار صورت گیرد. همچنین با توجه به گزارش وضعیت مازاد تولید تخم مرغ استان قرار بر این شد تا بعد از تنظیم بازار استان بخشی از این تخم مرغ توسط پشتیبانی امور دام خریداری و ذخیره شود و بخشی هم به عنوان کالای صادراتی به کشورهای هدف صادر شود که بنا شد اختیار در این زمینه به استان بدهیم.
معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت تاکید کرد: بعضی از مصوباتی که در استان امروز به تصویب رسید را باید در کارگروه تنظیم بازار کشور مورد تصویب قرار دهیم که ان‌شاءالله این اقدام صورت خواهد گرفت. با این حال امیدواریم با تلاش و همتی که در مجموعه مدیران ارشد استان امروز شاهد بودیم، بتوانیم در خدمت گذاری به مردم عزیزمان در این خطه از کشورمان و زائران بارگاه امام رضا (ع) نقش آفرینی کنیم.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 16.7350786527
Query time: 15.962771892548