سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
شنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۰۱ ۴۷
چچ
تقدیر از تدبیر وزارت صمت بر استفاده از نظرات بخش خصوصی در تدوین بسته پشتیبانی خود/ هم افزایی دستگاه های اجرایی مرتبط با تولید برای حمایت از تولید کنندگان

رئیس کمیسیون صنایع اتاق ایران در حضور وزیر صمت اعلام کرد:

تقدیر از تدبیر وزارت صمت بر استفاده از نظرات بخش خصوصی در تدوین بسته پشتیبانی خود/ هم افزایی دستگاه های اجرایی مرتبط با تولید برای حمایت از تولید کنندگان

رئیس کمیسیون صنایع اتاق ایران در نشست بررسی و ارائه بسته پیشنهادی وزارت صمت برای پشتیبانی و مانع زدایی از تولید، مشورت با بخش خصوصی و استفاده از نظرات فعالان اقتصادی در تدوین این بسته را مورد تقدیر قرار داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به نقل از شاتا، ابوالفضل روغنی در ادامه سخنان خود بر ضرورت حذف و کاهش بخشنامه های خلق الساعه و مقررات زدایی از تولید برای تسهیل امورات مرتبط با بخش تولید و حمایت از صنعتگران و تولیدکنندگان تاکید کرد.

وی خواستار کاهش فرآیندهای ورود مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات شد و تصریح کرد: جلوگیری از صادرات مواد خام معدنی و خام فروشی مواد معدنی که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز می‌باشد، ضرورتی مهم است.

رئیس کمیسیون صنایع اتاق ایران همچنین حمایت از تعمیق و‌ توسعه ساخت داخل با مدیریت واردات را مورد تاکید قرار داد.

هم افزایی دستگاه های اجرایی مرتبط با تولید برای حمایت از تولید کنندگان

روغنی از حسابرسی های غیر متداول سازمان‌های ذیربط اظهار گلایه کرد و خواستار تعامل و هم افزایی دستگاه‌هایی مانند مالیات، بانک و تامین اجتماعی با تولیدکنندگان و صنعتگران شد.

وی همچنین بر حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط برای رشد و بالندگی آنها تاکید نمود.

گفتنی است که بسته پیشنهادی وزارت صمت برای تحقق شعار سال و پشتیبانی و مانع زدایی از تولید با استفاده از نظرات بخش خصوصی، دولت و مجلس شورای اسلامی ارائه می شود.

در همین راستا، جلسه هم اندیشی و ارائه بسته پیشنهادی وزارت صمت در زمینه پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از تولید با حضور وزیر صمت و معاونان وزارتخانه، نمایندگان تشکلها و انجمنهای تخصصی بخش خصوصی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این جلسه در خصوص محورهای مختلف این بسته پیشنهادی، بحث و تبادل نظر گردید.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 14.075025399526
Query time: 13.351820151011