سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
چهارشنبه, ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ۱۳
چچ
اجرای حکم 48 تن روغن نباتی کشف شده در ارومیه

سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان

اجرای حکم 48 تن روغن نباتی کشف شده در ارومیه

سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی اظهار کرد: 48 تن روغن نباتی احتکار شده در یکی از انبارهای عمده فروشی ارومیه ، با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف و با حکم تعزیرات حکومتی توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی، ایرج مرندی گفت: 48 تن روغن نباتی احتکار شده در یکی از انبارهای عمده فروشی ارومیه ، با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف و با حکم تعزیرات حکومتی توزیع شد.

وی افزود: طی ماه های آخر سال گذشته نزدیک به 92 تن انواع روغن نباتی مایع و جامد در استان کشف و پس از تکمیل پرونده تخلف صنفی جهت رسیدگی بیشتر و صدور حکم به تعزیرات حکومت ارسال گردید.

مرندی تصریح کرد: در راستای اجرای حکم صادره از سوی تعزیرات حکومتی استان برای توزیع روغن های احتکار شده درخصوص توزیع 20 تن روغن نباتی جامد و مایع در 4 نقطه مختلف ارومیه اقدام و 48 تن دیگر نیز با حکم تعزیرات حکومتی جهت مصرف صنف و صنعت به اتحادیه قنادان و همچنین تعاونی روستای جهت توزیع در بخش های روستایی تحویل داده شد.

مرندی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نظارت کافی توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت بر فروشگاه‌های سطح شهر انجام می‌شود و طی تعطیلات نوروزی نیز بازرسی‌ها به طور کامل و بدون تعطیلی انجام شده است.

سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی یاد آوری کرد: هم وطنان عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی از جمله احتکار، گرانفروشی، عدم فروش کالا، و غیره را از طریق سامانه 124 ستاد خبری سازمان و یا با مراجعه حضوری با ما در میان بگذارند تا در کمترین زمان ممکن مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

آدرس کوتاه شده: