سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سه شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۱۶ ۵۷۵
چچ
الزام واحد های صنفی جهت ثبت در سامانه سلامت و دریافت QR CODE

الزام واحد های صنفی جهت ثبت در سامانه سلامت و دریافت QR CODE

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: واحدهای صنفی وصنعتی که تاکنون نسبت به ثبت مشخصات واحد خود در سامانه سلامت به آدرس salamat.gov.ir ودریافت کدQR Code اقدام ننموده اند در اسرع وقت اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان ، درویشعلی حسن زاده گفت:بر اساس اطلاعیه وزارت بهداشت،در راستای مدیریت کنترل کووید 19 با توجه به اهمیت مشارکت واحدهای صنفی وصنعتی در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی ، لازم است واحدهایی که تاکنون نسبت به ثبت مشخصات واحد خود در سامانه سلامت به آدرس salamat.gov.ir ودریافت کدQR Code اقدام ننموده اند در اسرع وقت اقدام نمایند.

وی تاکید کرد: در صورت عدم ثبت واحدهای صنفی وصنعتی در سامانه ودریافت کد مذکور در بازرسی های محیطی با متخلفین برابر مقرارت برخورد خواهد شد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان عنوان کرد: با توجه به شرایط کنونی بیماری کرونا در استان، تمام واحد‌های صنفی موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی به‌صورت کامل و همچنین رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی برای حفظ سلامت خود و دیگران هستند.

وی افزود: اجرای گشت‌های مشترک بازرسی از سوی این سازمان و با حضور دانشگاه علوم پزشکی، تعزیرات حکومتی و برخی دستگاه‌های مرتبط به‌صورت منظم و مستمر برای نظارت بر رعایت مسائل بهداشتی از سوی اصناف در حال انجام است و در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این خصوص با واحد صنفی متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 24.402132670085
Query time: 23.672428290049