سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
دوشنبه, ۰۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ۹۲۲
چچ
بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات

بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات

روز یکشنبه مورخ 96/08/07، سید محمود نوابی معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات بازدید کرد. در این بازدید که حدود سه ساعت بطول انجامید ایشان با مسئولین، مدیران و اصحاب رسانه های دیداری، شنیداری و نوشتاری در غرفه های اختصاصی آنها به گفتگو نشست و به پرسش های آنان پاسخ داد.

روز یکشنبه مورخ 96/08/07، سید محمود نوابی معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات بازدید کرد.

در این بازدید که حدود چهارساعت بطول انجامید ایشان با مسئولین، مدیران و اصحاب رسانه های دیداری، شنیداری و نوشتاری در غرفه های اختصاصی آنها به گفتگو نشست و به پرسش های آنان پاسخ داد.

سید محمود نوابی در دیدار با اصحاب رسانه و بازدید غرف رسانه های مستقر در نمایشگاه و امضای دفاتر یادبود،ضمن تاکید بر انتقال صحیح و شفاف اطلاعات، به ایشان سفارش کرد که می بایست از نقل و انتشار مطالب غیر متقن و غیر واقعی که باعث دو یا چند قطبی شدن جامعه می شود اجتناب نمود و به لحاظ شرایط ویژه ای که در حوزه دسترسی اطلاعات بالاخص تراکم اطلاعات تولید شده در فضای مجازی شبکه های مجازی است، نیاز به ارائه اطلاعات شفاف، مفید ، روزآمد و ماندگار به مخاطبان بیش از پیش ملموس نموده است.

ایشان همچنین بر انتشار اطلاعات با هدف ارتقای سطح دانش و فرهنگ مخاطبان و ارتقای سطح عمومی جامعه و امید به آینده با انجام کارهای دو سویه و هدفمند تاکید و توصیه نمود.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 9.7341912587484
Query time: 6.705007870992