سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
چهارشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ۷۳۶
چچ
ثبت نام متقاضیان عضویت در انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف کنندگان انجام می‌شود

ثبت نام متقاضیان عضویت در انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف کنندگان انجام می‌شود

متقاضیان عضویت در انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف کنندگان می بایست با تکمیل تقاضای عضویت ، نسبت به ثبت درخواست عضویت در انجمن شهرستان محل اقامت خود اقدام نمایند.

به اطلاع کلیه شهروندان و عموم مصرف کنندگان سراسر کشور می رساند ؛ دوره سوم انتخابات هیات مدیره و بازرس «انجمنهای حمایت از حقوق مصرف کنندگان » در سطح شهرستانی طی خرداد ماه سال 1398 برگزار می گردد.

مطابق این اطلاعیه ؛ داوطلبان واجد شرایط عضویت در انجمنهای حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستانهای سراسر کشور می توانند با مراجعه به «سامانه جامع عضویت » به نشانی اینترنتی members.crps.ir نسبت به ثبت درخواست عضویت در انجمن شهرستان محل اقامت خود اقدام نمایند.

این در حالیست که ؛ امکان عضویت در انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان صرفا برای افراد بالای 18 سال سن و دارای تابعیت جمهوری اسلامی ایران فراهم می باشد.

لازم بذکر است ؛ هر یک از اعضاء انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان که پس از ثبت عضویت در سامانه جامع عضویت ، داوطلب عضویت در هیات مدیره و بازرس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان محل اقامت خود نیز می‌باشند می توانند با مراجعه به دفتر انجمن یاد شده یا اداره صنعت ، معدن و تجارت آن شهرستان نسبت به طی فرآیند درخواست داوطلبی اقدام و مدارک تکمیلی را ارائه نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.0713912645976
Query time: 1.3440038363139