سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
چهارشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۶ ۱۳:۳۰ ۲۷۹
چچ

َششمین، هفتمین و هشتمین کمیته فنی 1396

جلسات ششم، هفتم و هشتم کمیته فنی بررسی پرونده متقاضیان به ترتیب زیر در سالن کوثر سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برگزار گردید:

جلسه ششم در تاریخ چهارشنبه 1396/10/06 مربوط به بررسی اداره کل نظارت بر محصولات غیر فلزی
جلسه هفتم در تاریخ یکشنبه 1396/10/10 مربوط به بررسی اداره کل نظارت بر محصولات فلزی و معدنی
جلسه هشتم در تاریخ سه شنبه 1396/10/12 مربوط به بررسی اداره کل نظارت بر شبکه های توزیعی و اقتصادی
این جلسات با حضور اعضای کمیته فنی متشکل از گروه ارزیابی از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، نماینده سازمان ملی استاندارد ایران، نماینده بانک مرکزی، نمایندگان وزارت اقتصاد و امور دارایی، نماینده انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، نماینده وزارت صنعت،معدن و تجارت، نمایندگان شرکت های متقاضی و اعضای دبیرخانه سیاست گذاری و اجرایی همایش در محل دبیرخانه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، واقع درطبقه پنجم سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان(سالن کوثر) برگزار شد.
در جلسه ششم، به پرونده 10 بنگاه اقتصادی متقاضی گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، در حوزه اداره کل نظارت بر محصولات غیر فلزی رسیدگی شد. شرکت های مورد بررسی در این جلسات در حوزه ی تولید موکت و فرش، تولید چوب، نفت،قیر و محصولات پتروشیمی، سموم دفع آفات کشاورزی و خانگی، تولید لاستیک و پلیمر فعالیت می نمودند.
در هفتمین جلسه نیز پرونده 8 بنگاه اقتصادی در حوزه اداره کل نظارت بر محصولات فلزی و معدنی مورد بررسی قرار گرفت. در این جلسه تولید کنندگان لوازم خانگی، ترازو،گاز و هود، فولاد و میلگرد،سیم و کابل،فن و تهیه هوا، حضور و مورد ارزیابی قرار گرفتند.
هشتمین جلسه از جلسات کمیته فنی ارزیابی واحد های متقاضی دریافت گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان مربوط به اداره کل نظارت بر شبکه های توزیعی و اقتصادی اختصاص یافت که در این جلسه شرکت هایی با فعالیت در زمینه ارائه انواع خدمات بیمه ای، پخش مواد خوراکی و روغن، خدمات آزمایشگاهیطراحی،مشاوره و پیاده سازی سیستم های رایانه ای و تولید نرم افزار حضور داشتند.
در فرآیند ارزیابی، ابتدا تقاضاهای رسیده، توسط کارشناسان تخصصی، بررسی شده و در کمیته های تخصصی، با شاخص های در نظر گرفته شده در آیین نامه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، تطبیق داده می شود.


تصاویر جلسه ششم:

تصاویر جلسه هفتم

تصاویر جلسه هشتم

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.0152486165365
Query time: 2.3307263056437