سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سه شنبه, ۰۵ دی ۱۳۹۶ ۱۴:۲۰ ۲۷۸
چچ

پنجمین جلسه کمیته فنی 1396

پنجمین جلسه ازریابی واحدهای متقاضی دریافت گواهینامه و تندیس های لی رعایت حقوق مصرف کنندگان در تاریخ یکشنبه 1396.10.03 برگزار گردید.

پنجمین جلسه کمیته فنی بررسی پرونده متقاضیان روز یکشنبه، 3 دی ماه سال جاری ، با حضور اعضای این کمیته متشکل از گروه ارزیابی از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، نماینده سازمان ملی استاندارد ایران، نماینده بانک مرکزی، نمایندگان وزارت اقتصاد و امور دارایی، نماینده انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، نماینده وزارت صنعت،معدن و تجارت، نمایندگان شرکت های متقاضی و اعضای دبیرخانه سیاست گذاری و اجرایی همایش در محل دبیرخانه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، واقع در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برگزار شد.
در این جلسه، به پرونده 9 بنگاه اقتصادی متقاضی گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، در حوزه اداره کل نظارت بر محصولات فلزی و معدنی رسیدگی شد. شرکت های مورد بررسی در این جلسات در حوزه ی تولید لوازم خانگی، کولر و بخاری، لنت ترمزخودرو، تراکتور،کلید و پریز، ورق های فولادی، باتری اتوموبیل، کاشی و سرامیک فعالیت می نمودند.
در فرآیند ارزیابی، ابتدا تقاضاهای رسیده، توسط کارشناسان تخصصی، بررسی شده و در کمیته های تخصصی، با شاخص های در نظر گرفته شده در آیین نامه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، تطبیق داده می شود.
ضمنا جلسه بعدی کمیته فنی در خصوص ارزیابی عملکرد شرکتهایی که فعالیت آنها در زمینه تولید محصولات غیر فلزی می باشد، روز چهارشنبه مورخ 96.10.06 با حضور اعضا تشکیل خواهد شد.

تصاویر جلسه پنجم:

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.0590119361877
Query time: 1.3188333511353