سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان
شنبه, ۰۲ دی ۱۳۹۶ ۱۷:۱۰ ۲۶۹
چچ

دومین جلسه کمیته فنی سال 1396

برای مشخص شدن شرکت های حامی حقوق مصرف کنندگان در سال 1396 دومین جلسه کمیته فنی ارزیابی واحدهای متقاضی نیز برگزار گردید.

دومین جلسه کمیته فنی بررسی پرونده متقاضیان روز چهارشنبه، 22 آذر ماه سال جاری ، با حضور اعضای این کمیته متشکل از گروه ارزیابی از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، نماینده سازمان ملی استاندارد ایران، نماینده بانک مرکزی، نمایندگان وزارت اقتصاد و امور دارایی، نماینده انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، نماینده وزارت صنعت،معدن و تجارت،نماینده وزارت جهاد و کشاورزی، نمایندگان شرکت های متقاضی و اعضای دبیرخانه سیاست گذاری و اجرایی همایش در محل دبیرخانه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، واقع در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برگزار شد.
در این جلسه، به پرونده 12 بنگاه اقتصادی متقاضی گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، در 2حوزه اداره کل نظارت بر محصولات بهداشتی،دارویی و تجهیزات پزشکی و اداره کل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی رسیدگی شد. شرکت های مورد بررسی در این جلسات در حوزه ی تولید دارو، تجهیزات پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، تولید روغن های خوراکی، تولید پروتئین سویا، تولید آرد و تولید رب فعالیت می نمودند.
در فرآیند ارزیابی، ابتدا تقاضاهای رسیده، توسط کارشناسان تخصصی، بررسی شده و در کمیته های تخصصی، با شاخص های در نظر گرفته شده در آیین نامه اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، تطبیق داده می شود.
ضمنا جلسه بعدی کمیته فنی در خصوص ارزیابی عملکرد شرکتهایی که فعالیت آنها در زمینه تولید محصولات فلزی و معدنی و لوازم خانگی می باشد، روز یکشنبه مورخ 1396/09/26 با حضور اعضا تشکیل خواهد شد.

تصاویر جلسه فوق را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.4271020889282
Query time: 2.7564865748088